Prostokątna wanna narożna — najpopularniejsza opcja?

wanna narożna łazienka

Dlaczego prostokątne wanny narożne stały się jedną z najpopularniejszych opcji? Odpowiedź jest naprawdę bardzo prosta! Postawiona w narożniku łazienki nie zajmuje za dużo miejsca, a także pozwala na swobodne rozmieszczenie reszty wyposażenia oraz odpowiednie ustawienie szafek łazienkowych. Prostokątna wanna narożna idealnie nadaje się do niewielkich łazienek, ponieważ w porównaniu do wanny prostokątnej zajmuje o wiele mniej miejsca. Z pewnością wszyscy miłośnicy i wszystkie miłośniczki długich kąpieli znajdą dla siebie odpowiednią wannę, ponieważ asortyment oferowany przez sklep internetowy dom-lazienka.pl jest naprawdę szeroki!

Wanny 180 centymetrów — idealny wybór do Twojej łazienki!

Wanny 180 centymetrów, a konkretniej wanna Quadro o pojemności 203 litrów, to bardzo popularny model nowoczesnej wanny prostokątnej. Stworzona została w połączeniu z geometryczną formą i niebywałym komfortem, co powoduje, że plasuje się na samej górze listy najnowszych trendów aranżacyjnych. Wanny 180 cm, a szczególnie te prostokątne, pozwalają właściwie zagospodarować przestrzeń każdej łazienki, a w połączeniu z prostymi formami i komfortowym wnętrzem spełnia oczekiwania każdego klienta i każdej klientki, którzy cenią bezpieczeństwo, styl i wygodę.

Wanna wolnostojąca — gdzie będzie najlepsza?

Wanna wolnostojąca bardzo często montowana jest w bardzo luksusowych hotelach lub w domach, w których nie oszczędza się na wyposażeniu domu. Sprawia ona wrażenie ogromnej klasy, luksusu i niewyobrażalnej wygody po ciężkim dniu w pracy lub po podróży. Wanna wolnostojąca jest najczęściej wybieranym produktem, gdyż jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników długiego leżenia i odpoczywania się w wannie. Warto również przemyśleć zakup podgłówka do wanny, który sprawi, że wylegiwanie się w niej będzie jeszcze bardziej przyjemne, a do tego będzie się przepięknie prezentować.