Jeden mebel – wiele funkcji


Meble wielofunkcyjne to doskonałe rozwiązanie do wnętrz o niewielkim metrażu. Pozwalają nam one zaoszczędzić miejsca i zachować w pomieszczeniach większy porządek i harmonię. Planując zakup łóżka, również możemy pokusić się o taki model, który nie służy wyłącznie do spania i odpoczynku.

Mebel na wagę złota

W małej sypialni na wagę złota są meble przeznaczone do przechowywania, ale nie zawsze mamy miejsce na to, aby ustawić w niej pojemną szafę. Komoda jest niezwykle praktyczna, ale z pewnością nie uda nam się w niej zmieścić wszystkich niezbędnych rzeczy. Doskonałym rozwiązaniem jest w takim przypadku  łóżko tapicerowane z pojemnikiem 160×200, które może posłużyć do spania dwóm osobom. Pojemnik, w który jest wyposażone, otwiera się do góry, dlatego takie łóżko sprawdzi się w nawet najmniejszej sypialni. Możemy w nim przechowywać zapas bielizny, ale także wiele innych przedmiotów, dla których trudno znaleźć miejsce w mieszkaniu. Takie rozwiązanie jest genialne w swej prostocie, bo im większe łóżko, tym więcej miejsca do przechowywania zyskujemy.

Zadbaj o oświetlenie

W sypialni warto zadbać także o kameralną atmosferę. Bardzo ważne jest odpowiednie oświetlenie, które pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale również dekoracyjną. Łóżko tapicerowane led 160×200 to produkt, który docenią amatorzy nowatorskich i niekonwencjonalnych rozwiązań. Umieszczone w wezgłowiu lampki led, dające delikatne barwne światło, pozwalają w łatwy sposób stworzyć w sypialni intymny klimat. Mogą nam zastąpić lampkę nocną, jeżeli nie potrzebujemy mocnego światła, a w przypadku gdy boimy się ciemności, to przy takim świetle przyjemniej będzie nam zasypiać. Łóżka tapicerowane są najczęściej wybierane przez klientów, a dzieje się tak ze względu na ich niezaprzeczalne zalety. Pasują do wnętrz w różnych stylach, są wygodne i nowoczesne. Wyposażone w wygodny materac łóżka tapicerowane są odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dostępne są w bardzo wielu kolorach i wzorach, dzięki czemu znajdzie się na takie łóżko miejsce w każdym domu.